
CREATIEF CENTRUM LAAT KIJKEN EN SPELEN
zaterdag 28 augustus 2010 – Tolhuis, Nijmegen
Zaterdag 28 augustus is Creatief Centrum Nijmegen-Zuid voor iedereen geopend. Het centrum houdt tussen 10 en 15 uur een ‘open dag’. Er zijn continu demonstraties op velerlei gebied. Vrij entree en de koffie is gratis. Er is voldoende parkeerruimte en het centrum is rolstoelvriendelijk.
Voor alle kinderen van Dukenburg en Lindenholt is er op het terrein van het centrum een enorm groot en spannend springkussen. Bezoekers en spelende kinderen zijn van harte welkom.
Creatief Centrum Nijmegen-Zuid is een fantastische plek voor personen boven de 18 jaar, die over veel vrije tijd beschikken en actief willen blijven. Elke werkdag tussen 9 en 16 uur kan men onder deskundige begeleiding gebruik maken van aanwezige machines en gereedschappen. Het jaarlijkse inschrijfgeld bedraagt slechts € 30,-
Wat vindt men in Creatief Centrum Nijmegen-Zuid. Mogelijkheden om deel te nemen aan hobby’s zoals aquarelleren, beeldhouwen, bloemschikken, boetseren, creatief allerlei, edelsmeden, emailleren, glas in lood, houtbewerken, kleding pimpen, mozaïeken, pasteltekenen, schilderen, patchwork, speksteen, tekenen en vilten.
Maar ook diverse foefjes op de computer zoals fotobewerken, corresponderen, rekenen, telebankieren, internetten en e-mailen. En dat allemaal op splinternieuwe apparatuur. De manier van lesgeven is eenvoudig en aangenaam.
Ter kennismaking, bij inschrijving op de ‘open dag’ kan men voor € 12,50 tussen september tot en met december al aan de slag.
Creatief Centrum Nijmegen-Zuid
Tolhuis 44-44 Nijmegen
Tel. 024-3452113
Cursussen Nijmegen Creatief Nijmegen
