Foto’s geslaagd Sambaweekend in Nijmegen

Sambafestival-1-sept-2013 052-X
Samba op de Burchtstraat

Geslaagd Sambaweekend in Nijmegen

Zaterdag 31 augustus en zondag 1 september speelden meer dan 25 sambabands in Nijmegen tijdens het Sambafestival. Met 12.000 bezoekers kan Nijmegen terugkijken op een gezellig en muzikaal Sambaweekend!

De verschillende sambabands, de twee optochten door de stad en de programma’s op de podia op het Koningsplein en de Grote Markt trokken twee dagen lang veel bezoekers. Ook de kinderactiviteiten, markt en danspresentaties werden druk bezocht. Een geslaagd sambaweekend dus!

Sambafestival in 2014
In 2014 bestaat het Sambafestival 10 jaar. Ook dan willen we Nijmegen graag omtoveren tot het, na het zomercarnaval in Rotterdam, grootste sambafestival van Nederland! Om dit waar te kunnen maken is het festival nog op zoek naar sponsoren. We hopen dan ook dat (lokale) ondernemers zich het komende half jaar bij ons aansluiten. Alleen dan kan het festival in 2014 haar jubileum vieren.

Napraten
Bekijk de foto’s en video’s van het festival op onze Facebookpagina; facebook.com/sambafestivalnijmegen en op Sambafestival-2013.htm

Of praat na op Twitter:  twitter.com/SambaNmgn