GRAND OPENING MATRIXX met Junkie XL en Tocadisco – foto’s Grand Opening Matrixx
Vrijdag 25 september en zaterdag 26 september 2009
De afgelopen 3 maanden zijn tientallen bouwvakkers, decorbouwers, schilders, meubelmakers, geluidstechnici en lichtdesigners in de weer geweest om een geheel nieuwe Matrixx neer te zetten.
Alles maar dan ook echt alles is onder handen genomen:
– volledig vernieuwd luxe en warm interieur
– nieuwe hydraulische DJ-Booth
– 4 compleet vernieuwde bar
– cocktail/champagne bar
– prachtig vipbalkon
– geheel vernieuwd, strak geluid
– geluidsdempende wand- en plafondbekleding
– theater podium
– 80 m2 ledwall door de hele zaak
– nieuw spectaculair licht- en laserplan
– uitgebreide, ruime garderobe en entree
– diverse nieuwe lounge area’s
– aparte chillruimte
– foodcorner
– vernieuwde toiletten
– verbeterde airco
– nieuw bier!
In het weekend van 25 en 26 september is het zover. Dan wordt het nieuwe Matrixx theater geopend met 2 spectaculaire openingsparty’s.
Vrijdag 25 september
Op vrijdag de 25e eerst voor de “oudere” doelgroep een Grand Opening 90’s feest. Met unieke live optredens van de Venga Boys (Going to Ibiza, Boom-boom-boom!) en Divas of Dance (zangeressen 2-Unilimited, T-Spoon, 2 Brothers On The 4th Floor). Ondersteund door de ultieme 90’s dj Gijs Staverman (Q-Music) en Bobellow (3FM).
Zaterdag 26 september is de exclusieve Grand Opening voor het dance-minded partypubliek. Uit Los Angeles wordt Junkie XL ingevlogen. De superstar DJ uit Lichtenvoorde die wereldwijd furore maakte met zijn Elvis remix (Little less conversation), en zijn remixen voor Madonna en Britney Spears, en nu alle grote (pop)festivals over de hele wereld aandoet. Uit Berlijn komt Tocadisco over. De superDJ/producer uit Duitsland die oa remixen en hits maakte voor David Guetta, Moby, Black Eyed Peas en Tiga. De line-up wordt aangevuld met Funkerman. Alle 3 de Djs hebben afgelopen jaren op Emporium laten zien dat ze er een enorm feest van kunnen maken. Party succes deze avond dus gegarandeerd!
Kaarten voor beide avonden zijn nu verkrijgbaar bij alle Primera winkels en online op www.matrixx.nl voor € 10,- (kortingsactie)
Begin september maakt Matrixx haar nieuwe najaarsprogrammering bekend met nieuwe concepten, een nieuwe website, vernieuwd logo en een nieuw magazine.