Repetitie – foto René Knoop
Eendagsorkest speelt tijdens Schumann Festival
Het Gelders Orkest zoekt amateurmusici
Altijd al in een professioneel orkest willen spelen? Het Gelders Orkest is op zoek naar ongeveer honderd gevorderde amateurmusici uit Gelderland en omstreken om samen een bijzonder ‘eendagsorkest’ te vormen. Op zondag 17 maart speelt dit Groot Gelders Schumann Festival Orkest in Musis Sacrum.
Het Groot Gelders Schumann Festival Orkest bestaat uit ongeveer 100 gevorderde amateurmusici en 15 musici uit Het Gelders Orkest. Twee intensieve repetitiedagen gaan vooraf aan het concert. Daarin worden de amateurmusici gecoacht door musici uit Het Gelders Orkest, onder leiding van Alexej Pevzner, tweede concertmeester van het orkest. Op het programma staan stukken van Brahms, Egarr en Mendelssohn.
Vanaf nu kunnen gevorderde amateurmusici zich aanmelden als kandidaat via de website www.hetgeldersorkest.nl/educatie. De deadline voor inschrijving is 5 februari. Daarna zal de selectie plaatsvinden. In de week van 12 februari worden de leden van Het Groot Gelders Schumann Festival Orkest bekend gemaakt.
Deelname aan dit project kost € 50,00 per persoon. Voor meer informatie: www.hetgeldersorkest.nl
Concertgegevens
Arnhem
zondag 17 maart, Musis Sacrum
13.15 uur
Toegang is gratis
Aansluitend speelt Het Gelders Orkest Symfonie 2 & 4 van Schumann o.l.v. Antonello Manacorda. Voor meer informatie en kaartverkoop: webshop.hetgeldersorkest.nl
Repetities
Musis Sacrum Arnhem
zaterdag 9 maart, 09.30 – 15.30 uur
zaterdag 16 maart, 09.30 – 13.00 uur
zondag 17 maart, 11.45 – 12.45 uur