Israël X Palestina – LUX, 27 jan

Israël X Palestina
LUX, dinsdag 27 januari 2009

Met de inval van het Israëlische leger in de Gaza-strook worden we er weer aan herinnerd dat het nog geen vrede is tussen Israël en de Palestijnen. Maar wat betekent deze recente opleving van het geweld voor de kans op vrede in het gebied? Waarom zit dit vredesproces zo in het slop en wat moet er gebeuren om dit weer vlot te trekken? Moet Barack Obama ook ‘change’ naar het Midden Oosten brengen?
Een debat met o.a. Wim Kortenoeven van het CIDI en Radi Suudi van Jaffar Consultancy.

Dinsdag 27 januari / aanvang 20 00 uur / gratis toegangskaarten verkrijgbaar aan de kassa van LUX / reserveren via 0900-5894636 (0900-LUXINFO)
 
Global is een publiek project van LUX en het CIDIN van de Radboud Universiteit, over de mensen in de Derde Wereld die het slechter hebben dan wij en de vraag wat wij, met hen, daaraan kunnen doen. Dit project is mogelijk gemaakt door de NCDO. Informatie over dit project vindt u op www.globaldebat.nl 
 
 
Meer Uitgaan Nijmegen eo