Muziekfestival in Orientalis, aanmelden muzikanten

Museumpark-Orientalis-2014-Feest-van-het-licht

Heilig Landstichting, 31 oktober 2014

Eigentijdse Herdertjes:
muziekfestival bij Orientalis

Vrijdag 12 december 2014

‘De Herdertjes lagen bij nachte’ in een hardrockversie? Een rapversie van ‘Nu zijt wellekome’? ‘Wij komen tesamen’ als smartlap?

Museumpark Orientalis wil op vrijdag 12 december een muziekfestival houden onder de naam ‘Eigentijdse
Herdertjes’. Muzikanten worden uitgedaagd hun eigen uitvoering te maken van de authentieke kerstliedjes. Een deskundige jury kiest een winnaar, waarvoor een bijzondere prijs beschikbaar wordt gesteld.

Het muziekfestival is onderdeel van het Feest van Licht, een groot kerstevenement dat in de hele decembermaand in het museumpark in Heilig Landstichting wordt gehouden (meer informatie op
www.feestvanlicht.nl).

Muzikanten die mee willen doen aan het festival, kunnen contact leggen door een mail te sturen naar info@feestvanlicht.nl.

Kerstmarkten regio Nijmegen