Leiden, 11 mei 2015
The Stream op 15 mei met theatrale show langs NS stations
Leidse band mikt op aangename verrassing voor reizigers en passanten
The Stream is progressieve piano-rock in een 6-mans formatie.?De band zal in voltallige bezetting met aangepast instrumentarium een dertig minuten durende show verzorgen op zeven NS stations. Uiteraard verplaatst de band zich tussen de optredens in per trein.
De NS tour start vrijdag om 9:00 uur op Den Haag CS en voert achtereenvolgens langs Delft, Rotterdam, Breda, Nijmegen, en Utrecht om dan omstreeks 19:00 uur te eindigen op Amsterdam CS. Via social media is te volgen hoe laat de band verwacht wordt op de verschillende stations:
Facebook: http://facebook.com/thestreamband
Twitter: @thestreamband
Ook is de hele tour live te volgen op Twitter via de streaming app Meerkat. Om live mee te kijken en luisteren heb je wel een smartphone en een Twitteraccount nodig.
Over The Stream
De muziek van frontman Jan Stroomer en zijn band valt op door de uitzonderlijke en virtuoze composities. De invloeden zijn erg divers van Mozart en Scarlatti tot Queen en Ben Folds. De chemie die ontstaat tussen de aanlokkelijke dames van het koor en frontman Stroomer krijgt een extra lading door de catchy pianocomposities en strakke vocalenkoortjes.
De geestdrift spat er vanaf. Met een flinke knipoog naar de bombastische, theatrale shows uit de 70’er jaren bespeelt de band het publiek om je mee te voeren naar een andere wereld tijdens de duur van de hele show.
In 2014 werd het conceptalbum ‘Art Nouveau’ uitgebracht. Er volgde een tour die tot in Londen leidde.
In 2015 brengt The Stream maandelijks een nieuwe song uit.?Dit project ‘MMXV’ reikt tot buiten de landsgrenzen. Na de kick off in januari op Altersonic tijdens Eurosonic Noorderslag beleefde 2e track zijn vuurdoop in Parijs. Deze zomer wordt er een tour naar Berlijn aan toegevoegd.
‘3 voor 12’ over het album ‘Art Nouveau’– “The Stream is te goed om met anderen te worden vergeleken”
Written-in-music – “Jan Stroomer bewijst met dit album zijn kwaliteiten als componist en songwriter!”
Art Nouveau http://thestream.bandcamp.com/album/art-nouveau
MMXV http://thestream.bandcamp.com/track/the-end-of-laissez-faire
Live NPO Radio 1 http://www.radio1.nl/-Live-muziek-van-The-Stream.html
Bron NS – Openbaar vervoer