Je eigen tijdelijke winkel openen in Nijmegen

Tijdelijke winkel openen in Nijmegen

Nijmegen, 16 oktober 2013

Nijmegen – “Mijn eigen winkel openen voor een week of maand? Kan dat?” Jazeker, dat kan heel binnenkort ook in Nijmegen. En op een heel bekende locatie! Overal in binnen- en buitenland openen grote en kleine bedrijven een tijdelijke winkel of pop-up shop.

Pop up shop
Bedrijven kiezen voor de pop up shop om een nieuw product in de markt te zetten, om een bestaand groot merk een boost te geven in een nieuwe stad of om zich als (startend) webwinkelier ook ‘offline’ te presenteren. De laatste trend is dat ook bekende artiesten en schrijvers een tijdelijke winkel openen.

Ook in Nijmegen
De mogelijkheid van de tijdelijke winkel is deze week overgewaaid naar Nijmegen. Vanaf 1 november 2013 kan iedere ondernemer een eigen pop up store openen aan de Koningstraat 35 in Nijmegen. Bekend adres? Kan kloppen. ’s Zomers zit hier de populaire IJssalon Vincenzo. Deze winkelruimte is al te huur vanaf een week. Vanaf 1 november tot en met 22 februari 2014.

Binnensteden levendig
De pop up shop locatie aan de Koningstraat in Nijmegen is te huren v! ia Zazone.nl. Deze website bemiddelt bij de korte (ver-)huur van winkelruimtes door heel Nederland. Zazone heeft inmiddels 26 tijdelijke winkels of pop up stores helpen realiseren in verschillende grote en kleine steden in het land.

Winkels centrum Nijmegen  –  Agenda Nijmegen