RIO AAN DE RIJN 2010

Rio-aan-de-Rijn-Bonte-Parade-2010 299
Rio aan de Rijn 2010
 

Foto’s  foto’s Rio aan de Rijn 2010 

Rio aan de Rijn 2010
19, 20 en 21 augustus 2010
Bonte Parade zaterdag 21 augustus

Rio aan de Rijn bestaat 10 jaar! Dat wordt gevierd op 19, 20 en 21 augustus. Onverbiddelijk klapstuk is weer de Bonte Parade, de vrolijk kleurrijke stoet die ’s zaterdags door de Arnhemse binnenstad danst.
De organiserende stichting wil de tiende editie van haar zomerse carnaval een extra feestelijk tintje geven. Het financiële klimaat zit helaas niet mee. Maar Rio’s vrijwilligers zijn gewend geraakt om met weinig middelen steeds iets moois neer te zetten.
 

‘Geld is belangrijk. Maar zonder al die enthousiaste hulp doe je er niet veel mee’, hebben initiatiefnemer Will Plooster en medebestuurder John Wilson wel geleerd in de loop der jaren. Zelfs evenementenbureau SeeU dat de organisatie is komen versterken, werkt mee op vrijwillige basis.
Rio aan de Rijn ontstond in 2001, eigenlijk als een éénmalig feestje op uitgaansplein de Korenmarkt. Maar het sloeg zó goed aan dat tot een vervolg werd besloten. Rio groeide, met vallen en opstaan, uit tot één van de grootste multiculturele evenementen buiten de Randstad. Vorig jaar kwamen er 120.000 bezoekers op af. 
 
Bron Rio aan de Rijn 
 
Rio-aan-de-rijn-bonte-parade-2009 567a
Rio aan de Rijn – Foto’s Rio aan de Rijn 2009 &  foto’s Rio aan de Rijn 2010