Op zaterdagavond 27 juni 2009 kunt u genieten van Schoolorkest Klein Heyendaal, de jeugddrumfanfare en het tamboerkorps van De Stefaantjes.
Schoolorkest klein Heijendaal is er trots op om een samenwerkingsconcert gerealiseerd te hebben met jeugddrumfanfare De Stefaantjes. Deze drumfanfare is immers zeer lang en breed bekend in Nijmegen. Het is de enige jeugdfanfare in onze stad en in de wijde omgeving en heeft een indrukwekkende en lange geschiedenis.
Schoolorkest Klein Heyendaal is ruim 15 jaar geleden opgericht op initiatief van ouders. Ieder schooljaar opnieuw mogen leerlingen van de school, die een bepaalde basisvaardigheid hebben op hun instrument, zich inschrijven voor het schoolorkest. Dat betekent dat de samenstelling van het orkest elk jaar anders is! Er wordt wekelijks gerepeteerd, sinds 2003 onder leiding van dirigent Mieke van der Ven. De staat van dienst van het schoolorkest is ook niet gering. Natuurlijk treedt het orkest op bij festiviteiten en activiteiten op school. Daarnaast geeft het orkest graag concerten bijvoorbeeld in verzorgingshuizen en organiseren we zelf concerten, waarvan dit samenwerkingsconcert een voorbeeld is.
Het concert vindt plaats in de voormalige Studentenkerk aan de Prof. Van Weliestraat ( achter het Oud Burgeren Gasthuis). Het concert begint om 19.00 uur; toegangsprijs € 2,50.