Standhouders gevraagd op Feest van Licht

Museumpark-Orientalis-2014-Feest-van-het-licht

Heilig Landstichting, 3 november 2014

Standhouders gevraagd op Feest van Licht

In 2013 trok het Museumpark Orientalis in de kerstperiode al duizenden bezoekers met enkel de kerststallen tentoonstelling, dit jaar is er geen plek in het land waar het meer Kerst is dan bij Orientalis. Maar nu is Feest van Licht hét regionale winterevenement in het Rijk van Nijmegen.

Duizenden bezoekers genieten van het feeëriek aangelichte park met een drijvende kerststal, bezoeken de mooiste kerstmarkt van Nederland en laten zich verrassen door de vele evenementen. Er is voor ieder wat wils, voor jong en oud. Wandel door het park, beleef kerstverhaal, luister naar de muziek, bezoek de eetstalletjes. Er is zoveel te zien en te beleven aan één bezoek heb je niet genoeg!En daar kunt u uw kerst- en wintergerelateerde producten te koop aanbieden.

Standhouders
Voor het huren van een standplaats tijdens de Lichtjesmarkt 2014 op het terrein van het Museumpark Orientalis dient u het inschrijfformulier vóór 1 december 2014 op te sturen naar het adres vermeld op het inschrijfformulier.

Feest van Licht  –  Standhouders gevraagd