Filmdebat State of suspension – LUX, 7 okt

Filmdebat State of suspension
LUX – Woensdag 7 oktober 2009

 
Humor lijkt ver weg in het Palestijns-Israëlische conflict. Toch hebben 2 Israëlische cabaretiers een poging gedaan. Het resultaat daarvan is de film State of suspension. De cabaretiers Yossi Atia en Itamar Rose gaan op hun geheel eigen wijze op zoek naar de geestesgesteldheid van de bevolking. Hoe is het met Israël, 60 jaar na de onafhankelijkheid?
Na de vertoning van de film treden de beide cabaretiers op en gaan zij in gesprek met het publiek. Waarom hebben zij deze film gemaakt en wat willen zij bereiken? Valt er wel wat te lachen in Israël?
 
Woensdag 7 oktober / aanvang 19 30 uur / entree 5 euro (studenten gratis op vertoon van collegekaart) / reserveren via 0900-5894636 (kassa LUX).
NB: Dit debat wordt in het Engels gevoerd.

Een programma georganiseerd in samenwerking met Umoja
 
Global is een publiek project van LUX en het CIDIN van de Radboud Universiteit, over de mensen in de Derde Wereld die het slechter hebben dan wij en de vraag wat wij, met hen, daaraan kunnen doen. Dit project is mogelijk gemaakt door de NCDO. Informatie over dit project vindt u op www.globaldebat.nl